W 2018 roku odbędzie się już 36. edycja historycznego wydarzenia, upamiętniającego – zdaniem Enzo Ferrariego – „najpiękniejsze wyścigi na świecie”. Współczesne wydarzenie Mille Miglia to niepowtarzalny zlot upamiętniający historyczne rajdy i niebywała gratka dla fanów motoryzacji z całego świata.

Unikalne, zabytkowe samochody z kolekcji zabytków FCA Heritage i zbiorów prywatnych oraz wiele unikalnych autorskich zdjęć... Jest wiele powodów, by tej jesieni poczuć włoskiego ducha... w samym sercu Paryża! Wystawa zatytułowana „Z miłości do wyścigów” to fascynująca podróż będąca wyrazem hołdu dla dwóch legendarnych wyścigów: Mille Miglia i Targa Florio.

Kierowca Audi, Lucas di Grassi, zdobył 22 punkty w dwóch wyścigach Formuły E, które po raz pierwszy rozegrane zostały w Nowym Jorku. Po dwóch bardzo trudnych sesjach kwalifikacyjnych, Brazylijczyk wywalczył miejsca czwarte i piąte, popisując się przy tym kilkoma spektakularnymi manewrami wyprzedzania. Jego kolega z zespołu, Daniel Abt, z powodu kłopotów technicznych spadł na dalsze pozycje.

25 lat historii modeli Type R i Fireblade zaprezentowane na Festiwalu Prędkości w Goodwood. Wyjątkowy podjazd modeli Type R, poprowadzony przez Matta Neala, kierowcę Brytyjskich Mistrzostw Samochodów Turystycznych. Honda Civic Type R 2017 i Clarity Fuel Cell zadebiutowały w Wielkiej Brytanii.