Audi R8 LMS i Gosia Rdest triumfują w klasie GT4. Zwycięstwo już na początku sezonu! 15 stycznia 2018 roku Team Phoenix Racing, ścigający się
w klasie GT4, wygrał dwudziestoczterogodzinny wyścig na torze w Dubaju. Zespół miał do dyspozycji dwa samochody Audi R8 LMS.

Niemiecka federacja ADAC przedłużyła współpracę z Abarthem polegającą na produkcji silników do single-seaterów Tatuus Formuły 4. Przez kolejne dwa lata, młodzi kierowcy kartingowi będą rywalizować i zdobywać doświadczenie na niemieckich torach. Formuła 4 przyciąga kierowców z całego świata i staje się punktem odniesienia dla młodych, ambitnych osób marzących o karierze w
Formule 1.

W 2018 roku odbędzie się już 36. edycja historycznego wydarzenia, upamiętniającego – zdaniem Enzo Ferrariego – „najpiękniejsze wyścigi na świecie”. Współczesne wydarzenie Mille Miglia to niepowtarzalny zlot upamiętniający historyczne rajdy i niebywała gratka dla fanów motoryzacji z całego świata.

Unikalne, zabytkowe samochody z kolekcji zabytków FCA Heritage i zbiorów prywatnych oraz wiele unikalnych autorskich zdjęć... Jest wiele powodów, by tej jesieni poczuć włoskiego ducha... w samym sercu Paryża! Wystawa zatytułowana „Z miłości do wyścigów” to fascynująca podróż będąca wyrazem hołdu dla dwóch legendarnych wyścigów: Mille Miglia i Targa Florio.