Spikes spider compact

Łańcuchy przeznaczone do samochodów osobowych. Do użytkowania w warunkach lekkich.Łańcuchy są dostępne w 4 rozmiarach. Największy rozmiar łańcuchów Spikes-Spider COMPACT pasuje do opon o maksymalnej szerokości bieżnika 225 mm.   Więcej

 

   Spikes spider compact
 
Łańcuchy przeznaczone do samochodów osobowych. Do użytkowania w warunkach lekkich.Łańcuchy są dostępne w 4 rozmiarach. Największy rozmiar łańcuchów Spikes-Spider COMPACT pasuje do opon o maksymalnej szerokości bieżnika 225 mm.

Można montować je zarówno na przedniej, jak i tylnej osi (zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu).

                   Galeria Zdjęć

W przypadku pojazdów z napędem na tylną oś oraz pojazdów poruszających się na oponach szerszych niż 215 mm zdecydowanie rekomendujemy wybór łańcuchów w modelu Spikes-Spider SPORT, które w lepszym stopniu wpływają na przyczepność pojazdu na ośnieżonej drodze za sprawą rozbudowanej siatki jezdnej.

Łańcuchy Spikes-Spider COMPACT nasuwa się na koła dosłownie w mgnieniu oka. Wszystkie czynności związane z montażem przeprowadza się po zewnętrznej stronie kół, dzięki czemu montaż jest łatwy, szybki i co najważniejsze - komfortowy.

Wszystkie części składowe łańcuchów Spikes-Spider COMPACT są wymienne! Dzięki temu można je zastępować w miarę postępowania zużycia jak również rekonstruować w przypadku wymiany pojazdu i konieczności dopasowania posiadanych łańcuchów do nowych - często większych - kół.

Reasumując:

  • kultowy szybki i komfortowy montaż
  • na kołach w 30 sekund!
  • bardzo łatwy demontaż
            Zobacz także:    Wyszukiwarka Łańcuchów
                                  Poradnik Łańcuchy Śniegowe