Pewag sportmatik suv

Sportowe. Skuteczne. Szybkie. Najlepiej sprzedające się łańcuchy pewag do pojazdów SUV.Wzmocniona wersja łańcuchów pewag sportmatik skonstruowana z myślą o pojazdach SUV.    Więcej

 

   Pewag sportmatik suv
 

 Sportowe. Skuteczne. Szybkie. Najlepiej sprzedające się łańcuchy pewag do pojazdów SUV.Wzmocniona wersja łańcuchów pewag sportmatik skonstruowana z myślą o pojazdach SUV.

Gęsta siatka jezdna łańcuchów pewag sportmatik suv zapewnia optymalną trakcję i komfortowe prowadzenie pojazdu.

                     Galeria Zdjęć

Łańcuchy wykonane są z ogniw 4.5 mm o przekroju kwadratowym. Nie wymagają najeżdżania w trakcie montażu. Optymalne dociąganie łańcuchów do opon gwarantują dwa automatyczne napinacze. Kabel wewnętrzny zapinany jest za pomocą zamka kulkowego. Zastosowanie plastikowych pierścieni dystansowych chroni aluminiowe felgi.

Rozważając zakup łańcuchów pewag sportmatik suv, należy zapoznać się z instrukcją użytkowania pojazdu pod kątem montażu na właściwej osi i upewnić się czy w nadkolach jest wystarczająca ilość miejsca.

Do jazdy w warunkach trudnych, bardzo trudnych lub ekstremalnie ciężkich pewag rekomenduje odpowiednio łańcuchy w modelach pewag cervino, pewag austro super wzmocniony oraz pewag Forstmeister.

            Zobacz także:    Wyszukiwarka Łańcuchów

                                  Poradnik Łańcuchy Śniegowe