Pewag cervino

Łańcuchy o śladzie rombowym, ukośnym, wymagające najeżdżania w trakcie montażu.Łańcuchy pewag cervino są dobrym wyborem z myślą o pojazdach poruszających się w trudniejszych warunkach śniegowych, jak również trudnych warunkach terenowych (błoto).   Więcej

 

   Pewag cervino
 

Łańcuchy o śladzie rombowym, ukośnym, wymagające najeżdżania w trakcie montażu.Łańcuchy pewag cervino są dobrym wyborem z myślą o pojazdach poruszających się w trudniejszych warunkach śniegowych, jak również trudnych warunkach terenowych (błoto).

Oryginalnie skonstruowane z myślą o pojazdach ciężarowych, łańcuchy w modelu pewag cervino zostały zaadoptowane do pojazdów 4x4, SUV, busów i lekkich dostawczych. Nie posiadają żadnych elementów plastikowych ani gumowych; z tego też względu przeznaczone są do trudniejszych zastosowań niż łańcuchy pewag brenta-c 4x4 lub pewag sportmatik suv.

                                               Galeria

Łańcuchy pewag cervino produkowane są - w zależności od gabarytów pojazdu i rozmiaru ogumienia - z ogniw 4.5 mm, 5.6 mm lub 7.0 mm o przekroju kwadratowym.

Rozważając zakup łańcuchów pewag cervino, należy zapoznać się z instrukcją użytkowania pojazdu pod kątem montażu na właściwej osi i upewnić się czy w nadkolach jest wystarczająca ilość miejsca na łańcuchy wykonane z grubszego drutu niż standardowe łańcuchy do warunków lekkich (pewag brenta-c 4x4 lub pewag sportmatik suv).

Do jazdy w warunkach bardzo trudnych lub ekstremalnie ciężkich pewag rekomenduje odpowiednio łańcuchy w modelach pewag austro super wzmocniony oraz pewag Forstmeister.

            Zobacz także:    Wyszukiwarka Łańcuchów

                                  Poradnik Łańcuchy Śniegowe