Pewag austro super

Wzmocniony model łańcuchów - teraz z nowym, falowanym profilem ogniw. Łańcuchy do warunków bardzo trudnych. Dzięki innowacyjnemu profilowi ogniw dodatkowo zwiększającemu trakcję, w łańcuchach pewag austro super wzmocnionych dojedziesz bezpiecznie do celu.  Więcej

 

   Pewag austro super
 
Wzmocniony model łańcuchów - teraz z nowym, falowanym profilem ogniw. Łańcuchy do warunków bardzo trudnych. Dzięki innowacyjnemu profilowi ogniw dodatkowo zwiększającemu trakcję, w łańcuchach pewag austro super wzmocnionych dojedziesz bezpiecznie do celu nawet tam, gdzie kończą się zwykłe drogi. Łańcuchy pewag austro super wzmocnione wykonane są w zależności od rozmiaru ogumienia - z drutu o średnicy 4.5 mm, 5.6 mm lub 7.0 mm, ze specjalnej stali tytanowej TitanGrip®. Siatka jezdna łańcuchów połączona jest z siatkami bocznymi za pomocą zgrzewanych pierścieni, dzięki czemu cała konstrukcja łańcuchów jest bardzo odporna na rozerwanie.
               Galeria

Zastosowanie najnowszej innowacji konstruktorów firmy pewag - ogniw o nowym profilu - gwarantuje lepsze walory trakcyjne i dłuższą żywotność łańcuchów. Łańcuchy pewag austro super wzmocnione różnią się od łańcuchów pewag cervino grubością drutu. Podczas gdy pewag cervino w rozmiarze CL 81 S wykonane są z ogniw 5.6 mm o przekroju kwadratowym, łańcuchy pewag austro super wzmocnione w rozmiarze A 81 SV wykonane są z ogniw 7.0 mm o przekroju kwadratowym, falowanym.

Do jazdy w warunkach ekstremalnie ciężkich pewag rekomenduje łańcuchy w modelu pewag Forstmeister.

Rozważając zakup łańcuchów pewag austro super wzmocnionych, należy zapoznać się z instrukcją użytkowania pojazdu pod kątem montażu na właściwej osi i upewnić się, czy w nadkolach jest wystarczająca ilość miejsca na łańcuchy wykonane z grubszego drutu niż standardowe łańcuchy do warunków lekkich (pewag brenta-c 4x4 lub pewag sportmatik suv).

                                

            Zobacz także:    Wyszukiwarka Łańcuchów
                                  Poradnik Łańcuchy Śniegowe