Darmowe ładowanie, darmowy parking i transport do samolotu- na lotnisku w Monachium Audi uruchomiło projekt przeznaczony dla wszystkich posiadaczy samochodów elektrycznych i hybryd typu plug-in. Nazywa się on „Charge&Fly”.

Podłokietniki Armster produkowane są przez węgierską firmę Rati w fabryce, która znajduję się na Węgrzech. Są to produkty z górnej półki, jakością i wykonaniem dorównują podłokietnikom oryginalnym, niejednokrotnie je przewyższając. Cenowo są natomiast zazwyczaj sporo tańsze niż wyroby sprzedawane w autoryzowanych stacjach, choć oczywiście nie jest to też poziom cenowy uniwersalnych podłokietników „do wszystkiego i do niczego”.

Kolejna generacja podłokietników renomowanej węgierskiej firmy Rati nosi nazwę Armster II. Wprowadzono w nim szereg zmian

 

                  Dedykowane podłokietniki Rati (Armster)

Podłokietniki Rati są produkowane przez Węgierską firmę Rati w fabryce, która znajduję się na Węgrzech. Są to produkty z górnej półki, jakością i wykonaniem dorównują podłokietnikom oryginalnym, niejednokrotnie je przewyższając. Cenowo są natomiast zazwyczaj dużo tańsze niż wyroby sprzedawane w autoryzowanych stacjach, choć oczywiście nie jest to też poziom uniwersalnych podłokietników „do wszystkiego i do niczego”. To chyba w największej mierze spowodowało duże zainteresowanie nimi nie tylko w Polsce, ale także na całym Świecie.