Audi skompletowało kwartet swoich wizjonerskich pojazdów i na IAA 2019 pokazało samochód terenowy z napędem elektrycznym reprezentujący mobilność przyszłości. Audi AI:TRAIL quattro to kompleksowa koncepcja zrównoważonej mobilności do jazdy po nieutwardzonych drogach. Wszystkie cztery wizjonerskie pojazdy: Audi Aicon, AI:ME, AI:RACE i AI:TRAIL można było podziwiać podczas trwania IAA 2019.

W ramach przygotowań do 50. rocznicy obecności Toyoty Hilux na światowym rynku pick-upów Toyota zaprezentuje na Salonie Samochodowym we Frankfurcie specjalną, pokazową wersję Hilux Invincible 50. Przez pięć dekad Hilux zdobył opinię niezniszczalnego pojazdu, który nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Toyota Hilux to rasowy pick-up, znany z trwałości i niezawodności. Samochód, którego niezniszczalność potwierdził w serii słynnych ekstremalnych testów Jeremy Clarkson w programie „Top Gear”, jest niezastąpionym środkiem transportu w najtrudniejszych terenach w najodleglejszych rejonach świata. W 2016 roku zadebiutowała 8. generacja tego modelu, która przyniosła zarówno lepsze możliwości terenowe i większą ładowność, jak i wysoki komfort oraz bogate wyposażenie, charakterystyczne dla aut osobowych.

Modele KODIAQ SPORTLINE i KODIAQ SCOUT stawiają kolejny krok w ofensywie czeskiej marki w segmencie SUV. Obydwa modele będą jednymi z głównych bohaterów stoiska ŠKODY w hali 3 Międzynarodowych Targów Samochodowych we Frankfurcie. ŠKODA KODIAQ SPORTLINE to elegancki i dynamiczny SUV, który szczególnie przypadnie do gustu entuzjastom sportowej stylizacji nadwozia.