Usługi mobilne Peugeot opracowano w celu zapewnienia ci bezpieczeństwa w podróży, niezależnie od tego, czy dostępne są w systemie samochodu, czy też za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera.

Możesz polegać na Peugeot Connect SOS, kiedy liczy się każda sekunda!
W razie wypadku automatyczne połączenie alarmowe z geolokalizacją zapewnia pomoc centrum Peugeot Connect SOS, które powiadamia odpowiednie służby ratunkowe (1).
Wystarczy wcisnąć przycisk w samochodzie, aby zasygnalizować potrzebę interwencji lub uzyskać pomoc w miejscu wypadku

2 RODZAJE WEZWANIA

/image/57/1/peugeot-2008-2016-339-fr.16571.jpg

Automatyczne wezwanie pomocy:

W razie wypadku samochód wysyła automatyczne powiadomienie alarmowe, bez żadnej interwencji z twojej strony. Centrum alarmowe Peugeot Connect SOS niezwłocznie lokalizuje twój samochód, nawiązuje kontakt w twoim języku (2) i, kiedy jest to konieczne, organizuje pomoc służb ratunkowych. 

 
/image/59/6/peugeot-508rxh-2014-052-fr.15596.jpg

Osobiste wezwanie pomocy:

Jesteś świadkiem lub ofiarą wypadku? Wystarczy wcisnąć na 2 sekundy przycisk SOS znajdujący się na desce rozdzielczej, aby natychmiast połączyć się z centrum Peugeot Connect SOS.

 

1. Zgodnie z ogólnymi warunkami korzystania z usługi dostępnymi w punktach handlowych oraz stosownie do możliwości technologicznych i technicznych lokalnych sieci telekomunikacyjnych. Usługa Peugeot Connect SOS jest aktualnie dostępna na terenie następujących krajów: Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii i Luksemburga, Holandii, Portugalii, Austrii, Szwajcarii, Polski oraz Danii (od września 2012). W pozostałych krajach na terenie Europy dostępna jest usługa połączenia alarmowego ze służbami ratunkowymi w języku obowiązującym na terenie danego kraju, jednak bez możliwości lokalizacji.
2. Zależnie od dostępności usługi Peugeot Connect SOS na wybranym terytorium oraz języka wskazanego przez właściciela samochodu.
3. Centrum alarmowe Peugeot Connect SOS działa we Francji zgodnie z zasadami ustalonymi przez Conférence Nationale des Services d’Incendie et de Secours (CNSIS) i przez Dyrekcję Obrony Narodowej i Bezpieczeństwa Publicznego Francji.

 

Nie odrywasz oczu od drogi

/image/08/4/peugeot208-conducteur-2015-01.9084.jpg

Usługi mobilne Peugeot to pakiet mobilnych aplikacji opracowanych specjalnie na potrzeby kierowców. Proste w użyciu i idealnie dopasowane do użytkowania w samochodzie aplikacje zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Duży ekran dotykowy 7'' samochodu i interfejs aplikacji pozwalają kierowcy skoncentrować się na prowadzeniu samochodu.

 
/image/85/9/peugeot-308-2013-249-fr.14859.jpg

Peugeot Connect Apps zapewniają bezpieczną łączność

Aplikacje dostępne w ramach oferty usług Peugeot Connect Apps zostały opracowane z myślą o ekranie dotykowym 7'' twojego Peugeot. Jednym dotknięciem, z poziomu każdej aplikacji, możesz uruchomić nawigację do dowolnego celu lub wykonać połączenie telefoniczne.

 
/image/86/1/mirror-screen-2-1a.14861.jpg

Z funkcją Mirror Screen, jedziesz spokojnie i bezpiecznie

Mirror Screen umożliwia skorzystanie z kompatybilnych aplikacji smartfona* poprzez dotykowy ekran, bez konieczności manipulacji telefonem.
Aplikacje certyfikowane przez MirrorLink™ będą funkcjonować na postoju i podczas jazdy.
Po podłączeniu smartfona w samochodzie interfejs aplikacji przystosowuje się do użytkowania w czasie jazdy.

 
/image/86/3/peugeot-lifestyle-1505pc-1004.14863.jpg

Bluetooth pozwala telefonować za kierownicą

Moduł łączności Bluetooth pozwala połączyć telefon komórkowy lub smartfon z systemem Peugeot. Zestaw głośnomówiący automatycznie rozpoznaje telefon i umożliwia sterowanie jego funkcjami za pomocą przycisków na desce rozdzielczej, bez konieczności manewrowania smartfonem. W czasie rozmowy komunikacja jest możliwa dzięki systemowi audio twojego Peugeot.

 

(*): Prawidłowe działanie usługi Mirror Screen wymaga kompatybilnego telefonu i aplikacji. Marka Peugeot nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikające z niepoprawnego funkcjonowania, niekompatybilności lub braku aktualizacji smartfonów i zainstalowanego oprogramowania.