Citroën jest wiodącym producentem na rynku lekkich samochodów dostawczych, który nie musi niczego udowadniać w tym sektorze. Przypadająca w tym roku setna rocznica istnienia marki pozwoliła przypomnieć nietypowe kształty nadwozia, które przeszły do historii motoryzacji: 2 CV van, Typ H, C15, Berlingo.

Opel Vivaro od lat wykazuje się zaletami w wielu aspektach. Jest elastycznym i niezawodnym partnerem w pracy, skutecznie pełniąc rolę samochodu dostawczego. Dzięki wielu opcjom konfiguracji ten uniwersalny model jest najlepiej sprzedającym się pojazdem użytkowym Opla.

 

Mitsubishi L200, już po raz trzeci z rzędu, zdobyło nagrodę "Pick Up of the Year" w konkursie magazynu Auto Express. Jury doceniło L200 za jego wszechstronność, dynamikę napędu i wysoki standard wyposażenia.

Samochód do zadań specjalnych. Wytrzymały, wszechstronny, wydajny i praktyczny… bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Ford Transit Custom po raz kolejny wyznacza nowe standardy w użytkowaniu, prowadzeniu i budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy.