W Warszawie zostało otwarte nowe centrum używanych samochodów ciężarowych firmy DAF. Centrum oferuje od 100 do 150 używanych pojazdów DAF z ostatnich roczników. Otwarcie centrum jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wyprodukowane w ostatnich latach, używane modele samochodów ciężarowych marki DAF w Polsce.

 

 

Popyt na pojazdy marki DAF w Europie Wschodniej nadal rośnie — popularne są nie tylko nowe pojazdy, ale również modele używane, które zostały wyprodukowane w ostatnich latach. Wszystkie pojazdy dostępne w nowym centrum używanych samochodów ciężarowych marki DAF pochodzą od firm DAF, PACCAR Financial lub PacLease.

 


Oznakowanie First Choice
Większość pojazdów sprzedawanych w centrum używanych samochodów ciężarowych firmy DAF w Warszawie jest opatrzona logiem First Choice. Oznaczone tak pojazdy marki DAF zostały wyprodukowane nie więcej niż 5 lat temu, przejechały mniej niż 500 tys. km i przechodziły regularne przeglądy techniczne, ponadto przeprowadzono kontrolę techniczną ponad 200 komponentów tych pojazdów. Wszystkie pojazdy First Choice są w doskonałym stanie i są objęte 6-miesięczną gwarancją na układ napędowy. Używane samochody ciężarowe First Choice mogą być finansowane przez PACCAR Financial i można je zamówić z kontraktem serwisowym DAF MultiSupport.


Klucz do sukcesu
Centra używanych samochodów ciężarowych firmy DAF działają również w innych miastach, takich jak Budapeszt, Praga i Lyon, gdzie stanowią część punktu dealerskiego. Dodatkowo w Europie działa ponad 100 dealerów firmy DAF, którzy oferują używane samochody ciężarowe First Choice marki DAF. „Centrum używanych samochodów ciężarowych w Warszawie jest wyjątkowe, ponieważ jest to pierwsza placówka, która skupia się wyłącznie na sprzedaży używanych pojazdów” — wyjaśnia Richard Zink, członek zarządu firmy DAF odpowiedzialny za marketing i sprzedaż. „Przygotowanie oferty obejmującej wiele wysokiej jakości używanych samochodów ciężarowych okazało się być kluczem do sukcesu. Wysoka niezawodność, niskie koszty eksploatacji pojazdów DAF i wygoda kierowcy również odgrywają istotną rolę. Nie wykluczamy możliwości otwarcia kolejnych punktów sprzedaży używanych samochodów ciężarowych firmy DAF w Europie w ciągu kilku kolejnych lat”.

daftrucks.pl