Zespół rajdowy RMF 4RACING Team jeździ Toyotami C-HR Hybrid. Kierowcy odnoszący sukcesy na trasach rajdów całego świata wybrali hybrydowego crossovera ze względu na budzący emocje design i angażujący styl jazdy.

W Rajdowych Mistrzostwach Świata 2018 Toyota wystartuje trzema samochodami. Yarisy WRC poprowadzą Jari-Matti Latvala, Esapekka Lappi i Ott Tänak. TOYOTA GAZOO Racing WRT poinformował, że w sezonie 2018 do zespołu dołączy Ott Tänak. Estoński kierowca wystartuje Yarisem WRC razem ze swoim pilotem Martinem Jarveoją we wszystkich rundach przyszłego sezonu, począwszy od Rajdu Monte Carlo. W tym roku Ott Tänak wygrał dwa rajdy i uzyskuje świetne wyniki w klasyfikacji generalnej.

Rallyday to jedno z ulubionych sportowych wydarzeń Brytyjczyków, w którym biorą udział najlepsi kierowcy oraz samochody, które na dobre zapisały się w historii sportów motorowych. Jedną z gwiazd tegorocznej edycji będzie Jari-Matti Latvala, kierowca TOYOTA GAZOO Racing WRT. Fiński zawodnik, zwycięzca Rajdu Szwecji i jeden z liderów klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Świata, weźmie udział w Rallyday w Castle Combe 23 września.

Przy okazji Rajdu Rzeszowskiego można było po raz pierwszy w Polsce zobaczyć Toyotę GT86 CS-R3. To pierwszy nowy samochód rajdowy z napędem na tylną oś, który uzyskał homologację FIA (1995 rok). Przed sezonem 2017 inżynierowie TOYOTA Motorsport GmbH (TMG) wprowadzili szereg usprawnień, które pozwoliły znacznie poprawić możliwości samochodu.