Firma cdp.pl z przyjemnością informuje, że na rynku pojawiła się gra Sébastien Loeb Rally Evo, jedyna produkcja firmowana nazwiskiem słynnego francuskiego kierowcy. 9 tytułów Rajdowego Mistrza Świata czyni z Sébastiena Loeba najbardziej utytułowanego kierowcę w historii rajdów.

 

Teraz swoim doświadczeniem i wiedzą wsparł studio Milestone w tworzeniu gry, która właśnie ukazała się na PC, PS4 i Xbox One w polskiej wersji językowej.

Cechy gry:
-Ponad 300 km prawdziwych tras
-8 różnych rajdów (Monako, Szwecja, Meksyk, Włochy, Finlandia, Australia, Francja, Walia)
-64 odcinki specjalne
-Oficjalna trasa Pikes Peak Hill Climb
-Ponad 16 producentów samochodów
-Ponad 50 modeli samochodów

Tryby gry:
-Tryb rajdu: Od jednego etapu po cały rajdowy tydzień, łącznie z rajdami terenowymi i Pikes Peak
-Kariera: Zajmij pierwsze miejsce w Klasyfikacji Światowej, odblokuj wszystkie główne wydarzenia Sébastiena Loeba i stań się nowym Mistrzem Świata w rajdach terenowych.
-Poznaj karierę Sébastiena Loeba: Przeżyj na nowo emocjonujące zwycięstwa legendarnego kierowcy rajdowego z lat 1998-2013.
-Wieloosobowy tryb sieciowy: Ścigaj się z 16 kierowcami w trybie rajdów terenowych albo dołącz do 6 graczy w wyścigach rallycross.

Doświadczenie rajdowych emocji:
-Modyfikacje samochodu – wybierz 20 różnych i naklejek i modeli malowania.
-4 pory dnia: świt, południe, zmierzch oraz noc. Różne warunki pogodowe w tym: śnieg, deszcz oraz słońce.
-Fizyka – fizyka samochodu zaprojektowana została przy pomocy inżynierów rajdowych, oraz w oparciu o doświadczenie Sébastiena Loeba, dzięki czemu jazda jest bardziej precyzyjna i realistyczna niż kiedykolwiek wcześniej.

autoklub.pl