Eurosport Events przy wsparciu partnerów, zapewnił pulę nagród finansowych w Rajdowych Mistrzostwach Europy 2015, wynoszącą 200 tysięcy euro. Nagrody będą przeznaczone dla kierowców bez wsparcia producenta, zgłoszonych do ERC i korzystających z opon jednej z trzech firm partnerujących serii - Michelin, Pirelli lub Yokohama.

 W ERC o pieniądze
 
Eurosport Events przy wsparciu partnerów, zapewnił pulę nagród finansowych w Rajdowych Mistrzostwach Europy 2015, wynoszącą 200 tysięcy euro. Nagrody będą przeznaczone dla kierowców bez wsparcia producenta, zgłoszonych do ERC i korzystających z opon jednej z trzech firm partnerujących serii - Michelin, Pirelli lub Yokohama. O nagrodę nie można ubiegać się w samochodzie RRC.

W każdej rundzie pulę nagród ustalono na 20.000 euro. Pierwsza załoga spełniająca podane warunki, otrzyma 7000, druga 5000, trzecia 3000, czwarta 2000, piąta, szósta i siódma - 1000 euro.

W dodatku do 26-minutowych relacji na zakończenie każdego dnia rajdu, Eurosport wprowadzi 13-minutowe zapowiedzi, w których znajdzie się też miejsce dla uczestników ERC Junior. We wtorek po każdej rundzie przewidziano w programie 26-minutowy magazyn Inside ERC.
(autoklub.pl)