Spektakularny sukces SUZUKI na Quad Golden Cup!

W dniach 11-12 lipca w miejscowości Sobieńczyce w gminie Krokowa odbyła się V edycja najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych zawodów sportowych czterokołowców w Polsce pod nazwą Quad Golden Cup.

 Spektakularny sukces SUZUKI na Quad Golden Cup!
 
W dniach 11-12 lipca w miejscowości Sobieńczyce w gminie Krokowa odbyła się V edycja najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych zawodów sportowych czterokołowców w Polsce pod nazwą Quad Golden Cup. W zawodach wzięli udział zarówno najbardziej wytrzymali młodzi sportowcy, amatorzy jak i profesjonaliści. Na nowo wybudowanym torze o długości 3km i 77 okrążeń sportowcy rywalizowali około 5 godzin, doprowadzając swoje quady do granic wytrzymałości.

Zawody były podzielone na trzy klasy:
1. Młodzik quady - pojemność do 250cm3
2. Silwer Cup - klasa amatorska
3. Golden Cup - klasa Open, klasa otwarta, w której stratowała również czołówka krajowa

Roman Miłkowski - właściciel autoryzowanego salonu Suzuki „Moto Joker”, konsekwentnie jadący swoim Suzuki LTR 450 dojechał do mety jako pierwszy, pokonując tym samym wielokrotnego Mistrza Polski - Pawła Sobczyka!

Quad Golden Cup: 1. Roman Miłkowski (Suzuki LTR-450): „To były niesamowite zawody! Startowałem na seryjnym quadzie z 2008 roku. W pierwszym biegu trochę się przegrzewał przez co miałem słabszy wynik, bo 5 miejsce, ale im więcej okrążeń tym moje Suzuki lepiej się sprawowało. Najbardziej odczuwalną różnicą w porównaniu z konkurencją, było seryjne zawieszenie, które jak widać zdało ezgamin!”

Oficjalne wyniki: www.motoresults.pl