Chris Borich Mistrzem serii AMA ATV GNCC Racing!

 

Chris Borich z zespołu Rockstar Makita Yoshimura Suzuki wygrał dwunastą rundę Mistrzostw AMA Can-Am Grand National Cross Country ATV.

 

 Chris Borich Mistrzem serii AMA ATV GNCC Racing!
 
Chris Borich z zespołu Rockstar Makita Yoshimura Suzuki wygrał dwunastą rundę Mistrzostw AMA Can-Am Grand National Cross Country ATV zapewniając sobie drugi z rzędu tytuł Mistrza w klasie XC1 AMA ATV GNCC Racing!

Borich ścigający się na Suzuki QuadRacer R450, w połowie wspaniałego wyścigu wykonał decydujący manewr, który pozwolił mu spektakularnie wyprzedzić czterech rywali: Taylora Kisera (Ballance Racing Yamaha), Bryana Cooka (FRE KTM), oraz Chrisa Bithella i Adama McGilla z zespołu Warnert Racing Can-Am. Od tego momentu zawodnik powiększał swoją przewagę, która na linii mety wyniosła jedynie pół minuty. Dla Chrisa Boricha to dziesiąta wygrana w dwunastu wyścigach AMA ATV GNCC tegorocznego sezonu!

Chris Borich:
„To wspaniałe uczucie przypieczętować zdobycie tytułu mistrzowskiego wygraną w wyścigu, szczególnie tu, na torze w Ohio. To jest fantastyczny dla naszego zespołu sezon i wielkie podziękowania za osiągnięte wyniki należą się wszystkim pracownikom firmy Suzuki i Yoshimura. To wysiłki zespołu dały nam możliwość walki o wygrane i mistrzostwo w tym roku. Cieszę się, że mogę współpracować z tak wspaniałymi ludźmi!”.