Teraz Fiat Tipo Street, Mirror, Lounge, S-Design i Sport jeszcze lepiej odpowiadają na oczekiwania Klientów zróżnicowane pod względem wieku, stylu i potrzeb w zakresie mobilności. Jak zawsze łącząc komfort i funkcjonalność z atrakcyjną ceną.

Na sukces kompaktowego Fiata Tipo wpływ mają niewątpliwie jego design, jakość, komfort i wszechstronność oraz charakter wierny koncepcji „less is more”. To kluczowy element strategii funkcjonalnej rodziny Fiata, który został doceniony i nagrodzony w całej Europie. W 2019 r., poza granicami Włoch, Tipo osiągnął najlepszy w historii udział w rynku na poziomie 2,5%, a niemieckie Towarzystwo Nadzoru Technicznego (GTÜ) oraz magazyn „Auto Zeitung” uznały go niedawno za najbardziej niezawodne auto do trzech latach użytkowania.

Dzisiaj Fiat Tipo we wszystkich wersjach jest „more”: bardziej sportowy w wersjach Sport i S-Design, dzięki wzbogaceniu o takie elementy, jak kontrastujący czarny dach i 18” dwukolorowe sportowe felgi aluminiowe oferowane przez Mopar®. Bezpieczniejszy i bardziej komfortowy w wersji Lounge, wyposażonej w m.in. przyciemniane szyby i pakiet bezpieczeństwa. Bardziej technologiczny w wersji Mirror z myślą o rodzinach oczekujących doskonałej łączności ze światem, oraz jeszcze bardziej stylowy w wersji Street, skierowanej do młodych ludzi poszukujących bogatego wyposażenia multimedialnego UConnect™ i przystępnej ceny.

Każdy Fiat Tipo został wzbogacony w pakiety oferujące dodatkowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie, dzięki którym Klient może zaoszczędzić nawet do 50% ceny poszczególnych elementów.