Na zbliżających się targach motoryzacyjnych IAA 2017 we Frankfurcie Toyota zaprezentuje koncepcyjną Toyotę C-HR Hy-Power, prezentującą stylistyczne możliwości nowego hybrydowego crossovera, a także nową generację Toyoty Land Cruiser, która od 65 lat jest symbolem trwałości, niezawodności i dzielności terenowej.

Ekspresyjna Toyota C-HR Hy-Power
Koncepcyjna Toyota C-HR Hy-Power to efekt stylistycznego eksperymentu europejskiego studia projektowego ED2 Toyoty. Projekt podkreśla pełen ekspresji i energii styl hybrydowego crossovera. Toyota C-HR Hy-Power powstała, aby podkreślić, jak dużym sukcesem stała się technologia hybrydowa Toyoty, a także by pokazać kierunek rozwoju napędu hybrydowego w kluczowych modelach marki.

Nowa generacja legendarnej Toyoty Land Cruiser
Samochodem, który najlepiej symbolizuje 65-letnią tradycję tworzenia przez Toyotę samochodów o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności, jest Land Cruiser. Na salonie samochodowym we Frankfurcie będzie miała miejsce światowa premiera nowej generacji tego legendarnego auta terenowego. Nowy, zbudowany na ramie Land Cruiser to samochód, który nawet w najtrudniejszych warunkach nie zawiedzie swojego kierowcy.
Dodatkowe atrakcje stoiska Toyoty we Frankfurcie
Wśród atrakcji na stoisku Toyoty we Frankfurcie znajdą się także hot-hatch Yaris GRMN oraz Auris Touring Sports w nowej wersji Freestyle, dzięki której gama modelowa Aurisa zyska większe możliwości personalizacji.