Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dostarczyła 635 Outlanderów PHEV dla Ukraińskiej Policji. To największe w historii MMC zamówienie na flotę pojazdów z napędem PHEV. Koncern poinformował także klientów o korzystnych zmianach w warunkach gwarancji tego modelu.

Audi, wraz z władzami miejskimi oraz instytucjami gospodarczymi i naukowymi, powołało do życia grupę roboczą i stworzyło katalog pojęć dla miasta przyszłości. Specyfikacja DIN precyzyjnie określa ponad 200 pojęć związanych z techniką motoryzacyjną, stworzonych dla "inteligentnej, indywidualnej mobilności miejskiej". Tylko w ten sposób można zagwarantować, że urbaniści, podczas projektowania inteligentnego miasta jutra (Smart City), będą brać pod uwagę sygnały płynące z interdyscyplinarnych procesów typu "research and developement". Koncern z Ingolstadt jest przekonany, że miasta będą zyskiwać na inteligentnych samochodach, jeżeli stworzą odpowiednie struktury i miejsca połączeń.

Kierowcy często zarzucają policjantom z nieoznakowanych radiowozów, że ci - nie zachowując bezpiecznej odległości - swoim zachowaniem prowokują do łamania ograniczeń prędkości.

  • Angażująca się w sprawy humanitarne i społeczne marka Fiat, przekazała Fiata 500L Funduszowi Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci.
  • Samochód ozdobiony został grafiką UNICEF podkreślającą misję tej Organizacji,
  • Fiat 500L idealnym modelem dla nowoczesnej rodziny.