Nowa koncepcyjna sportowa Toyota nawiązuje formą nadwozia do klasycznych aut sportowych tej marki. Samochód otrzymał dach typu targa, w który zostały wyposażone także Toyota Sports 800 i Toyota Supra. Napęd Toyota Hybrid System-Racing (THS-R) jest wariantem najnowszej technologii hybrydowej opracowanej dla TS050 Hybrid.

Marka ŠKODA wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu włącza się aktywnie w obchody Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – „EDWARD”. Już 21 września w godzinach od 10:00 – 16:00, w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425 odbędą się bezpłatne warsztaty z zakresu bezpieczeństwa.

Znakomite wrażenia z jazdy powinny wynikać nie tylko z tego, jak dobrze Twój samochód się prowadzi, ale również z tego, jak przyjemnie czujesz się Ty, gdy nim jeździsz.

Traffic Jam Assist - system wspomagający jazdę w korku wyręcza kierowcę, automatyczne hamowanie, przyspieszanie i kierowanie autem w korkU, niektóre kolizje typowe dla ruchu w korku ulicznym mogą zostać wyeliminowane.