Marka ŠKODA wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu włącza się aktywnie w obchody Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – „EDWARD”. Już 21 września w godzinach od 10:00 – 16:00, w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425 odbędą się bezpłatne warsztaty z zakresu bezpieczeństwa.

Znakomite wrażenia z jazdy powinny wynikać nie tylko z tego, jak dobrze Twój samochód się prowadzi, ale również z tego, jak przyjemnie czujesz się Ty, gdy nim jeździsz.

Traffic Jam Assist - system wspomagający jazdę w korku wyręcza kierowcę, automatyczne hamowanie, przyspieszanie i kierowanie autem w korkU, niektóre kolizje typowe dla ruchu w korku ulicznym mogą zostać wyeliminowane.

Koncern Volkswagen stawia na rozwiązania technologiczne wykorzystujące rzeczywistość wirtualną, koncern Volkswagen jako pierwszy producent samochodów wprowadza na szeroką skalę technologię Virtual Reality (VR, rzeczywistość wirtualna) i stosuje okulary HTC VIVE, platforma „Volkswagen Digital Reality Hub” stwarza doskonałe przesłanki do współpracy wszystkich marek i fabryk w wirtualnym świecie, podczas Targów Digility w Kolonii w dniach 5. i 6. lipca koncern Volkswagen wraz z Innoactive i HTC VIVE prezentuje rozwiązania z zakresu rzeczywistości wirtualnej