Zaangażowanie koncernu Honda w sprawy związane z bezpieczeństwem to jeden z filarów, na których opiera się filozofia firmy od początku jej istnienia. Już w 1970 roku Honda utworzyła w Japonii dział promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym (ang. Traffic Safety Promotion Division), który miał za zadanie zwiększenie poziomu świadomości na temat istoty bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz odpowiedzialności społecznej związanej z użytkowaniem jednośladów i samochodów.

Firma Honda chce stwarzać użytkownikom dróg okazje do lepszego zrozumienia tak złożonego zagadnienia, jakim jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz pragnie udostępniać motocyklistom i kierowcom na całym świecie rozwiązania, dzięki którym będą oni mogli doskonalić swe umiejętności, co bezpośrednio przełoży się na poprawę poziomu bezpieczeństwa na drogach. Ponieważ jest to niezwykle istotne zagadnienie, firma Honda będzie nadal pracować nad kolejnymi udoskonaleniami w tej materii.

Przyjedź i naucz się jeździć razem z nami. Pomożemy Ci poczuć się pewnie i bezpiecznie na Twoim motocyklu. Honda Fun & Safety to cykl ekskluzywnych imprez przeznaczonych jedynie dla posiadaczy nowych motocykli Honda zakupionych w autoryzowanej sieci sprzedaży. Honda Fun & Safety to również doskonała okazja, aby w bezpiecznych warunkach popracować nad umiejętnościami i techniką jazdy, skorzystać z indywidualnych porad doświadczonych instruktorów, a także dobrze się pobawić. Skorzystaj z okazji, zgłoś się do Twojego dealera Hondy i odbierz zaproszenie.

Dzień treningowy rozpoczynamy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

Poza tym uczestnikom oferujemy:

 • możliwość obejrzenia nowych modeli Honda 2017
 • Jednolitrową próbkę oleju Honda oraz kupon uprawniający do usługi darmowej wymiany oleju    i sprawdzenia motocykla w ASO Honda
 • upominki
 • informacje na temat leasingu oraz kredytu – Honda Financial Services
 • catering na miejscu imprezy
 • Dla zapewnienia dobrej zabawy i maksimum bezpieczeństwa, ilość miejsc jest ograniczona, a uczestnicy podzieleni na 3 grupy odpowiednio do poziomu swoich umiejętności. Każdy początkujący motocyklista z gorącym jeszcze prawem jazdy kategorii A otoczony zostanie szczególną opieką, aby mógł szybko poczuć czym jest motocyklowe Fun & Safety.

  Udział w imprezach jest odpłatny i możliwy jedynie na podstawie wcześniej potwierdzonego zgłoszenia i potwierdzonej wpłaty.

   

  Aby wziąć udział w imprezie Fun & Safety, należy zgłosić się do najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

  Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:

  50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat (2014 i młodsze)

  80 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat (2013 i starsze)