To już ostatnie dni (do 10.09.17) przyjmowania projektów do konkursu „Mazda Design 2017/37”, w którym pula nagród wynosi 35.000 zł. Jak będą wyglądać przedmioty codziennego użytku w 2037 roku? Jakie funkcje będą pełnić wnętrza samochodów przyszłości? Jakimi znakami porozumiemy się z pojazdami za 20 lat?

Kia Motors Corporation została Oficjalnym Partnerem Ligi Europejskiej UEFA. Trzyletnia umowa o sponsoringu obowiązywać będzie od początku sezonu 2018/2019 – aż po finał Ligi Europejskiej UEFA w roku 2021.

 

Lekki odrzutowiec dyspozycyjny HondaJet weźmie udział w wydarzeniu będącym realistyczną adaptacją powieści „W osiemdziesiąt dni dookoła świata”. Stanie się tak za sprawą pary klientów, którzy skorzystają z samolotu w ramach rozpoczynającego się 4 sierpnia światowego tournee.

Pamiętając czasy świetności klasycznych, przystępnych cenowo samochodów sportowych, amerykański zespół projektantów Kia podjął wyzwanie realizacji niezwykłego zadania. Postawiono na redukcję masy, funkcjonalność i prawdziwą przyjemność prowadzenia. Efekt? Tak opracowana koncepcja wykracza poza schemat tradycyjnych samochodów rodziny GT.