PeKao Leasing

Leasing samochodów ciężarowych

Transport Leasing to uproszczona procedura na finansowanie zakupu nowych i używanych środków transportu drogowego takich kategorii jak:

 

  • ciągniki samochodowe;
  • samochody ciężarowe i pojazdy z zabudowami: furgon, pick-up, skrzyniowa, kontenerowa, chłodnia, wywrotka, betonomieszarka, izoterma;
  • przyczepy: skrzyniowa, kontenerowa;
  • naczepy: skrzyniowa, kontenerowa, chłodnia, wywrotka, cysterna, dźwig HDS.

 

Produkt uproszczony Transport Leasing umożliwia także zawieranie umów tzw. leasingu zwrotnego, jeżeli okres od zakupu środka transportu drogowego przez Klienta do jego odsprzedaży Pekao Leasing nie przekroczył 3 miesięcy.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany Leasingiem samochodów ciężarowych skontaktuj się z naszym doradcą lub napisz do nas w celu przygotowania oferty.

Finansowane w ramach Transport Leasing używane środki transportu drogowego nie mogą być starsze, niż 7 lat. Suma wieku pojazdu i okresu finansowania nie może także przekroczyć 10 lat.

Łącznie Pekao Leasing w ramach produktu uproszczonego Transport Leasing może udzielić finansowania w wysokości nawet 370 tys. EUR.

 

Korzystając z Leasingu samochodów ciężarowych  istnieje możliwość wyboru z preferencyjnych ubezpieczeń m.in. z Ubezpieczenia spłaty leasingu.

 

Sprawdź jakie będą potrzebne dokumenty

Znajdź najbliższy oddział Pekao Leasing

Sprawdź oferty specjalne partnerów Pekao Leasing

www.pekaoleasing.com.pl

licytacje