Red Bull Racing zaprzeczył plotkom jakoby miał zmienić swój skład na przyszłoroczne mistrzostwa F1. Daniel Ricciardo i Max Verstappen są związani kontraktami z Red Bullem, ale ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby mogło dojść do roszad w składzie.

Red Bull Racing zaprzeczył plotkom jakoby miał zmienić swój skład na przyszłoroczne mistrzostwa F1.

Daniel Ricciardo i Max Verstappen są związani kontraktami z Red Bullem, ale ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby mogło dojść do roszad w składzie.

- Obaj mają nieskomplikowane, jasne umowy - powiedział szef zespołu, Christian Horner. - Nie mam wątpliwości, że Max i Daniel będą jeździli RB14 w przyszłym roku.

Tymczasem zespół spodziewa się poprawek od Renault na wyścig w Baku.

- Powinniśmy nadal zmniejszać stratę - powiedział Daniel Ricciardo w Kanadzie. - Nie będzie tu tak dobrze, jak w Monako, ale mamy wiele nowych rzeczy w samochodzie, drobnych, ale wystarczających, aby mówić o aktualizacjach.

- Do przerwy letniej będziemy mieć nowe elementy na każdy wyścig, a w Baku powinniśmy otrzymać większą pomoc od Renault. Nasze dane z tunelu aerodynamicznego i toru są zgrane i wiemy, w jakim podążać kierunku – dodał.

źródło: autoklub.pl