Znamy już wyniki plebiscytu Fleet Awards Polska 2017, projektu, którego celem jest wybór liderów polskiej branży flotowej. Fleet Awards Polska jest najstarszym i  najbardziej prestiżowym  przedsięwzięciem tego typu, wyłaniającym najlepsze rozwiązania motoryzacyjne dla polskiego biznesu w danym roku.

W jury konkursu znajdują się eksperci branży flotowej, fleet managerowie oraz osoby odpowiadające za budżety i procesy zakupowe do polskich przedsiębiorstw.

Plebiscyt składa się z dwóch części. Pierwszym etapem jest głosowanie internetowe, w którym udział wzięło około 10 000 praktyków oraz znawców procesów zakupowych i zarządczych w firmowych parkach samochodowych. Wsparcie ich głosów stanowiły opinie niemal 100 dziennikarzy motoryzacyjnych. Drugą, najistotniejszą część stanowiła opinia łącznie aż 304 jurorów z praktycznego poznania samochodów podczas Wielkiego Testu Flotowego, który w tym roku odbył się na terenie twierdzy Modlin.

Fiat Tipo Station Wagon zyskał tytuł Samochodu Roku dla Pracownika w segmencie C. Kompaktowe kombi wraz z wersjami Fiat Tipo Sedan oraz Hatchback tworzy nowoczesną gamę niezawodnych samochodów w wyjątkowo przystępnej cenie, które sprawdzą się doskonale w wielu sytuacjach, nie tylko służbowych. Wersję kombi cechuje aż 4,57 m długości i największa, 550-litrowa pojemność bagażnika w klasie. Do tego liczne funkcjonalne schowki i stylowe dodatki. Nowy Fiat Tipo SW jest dostępny w trzech wersjach wyposażenia, z trzema różnymi typami zasilania, trzema przekładniami i sześcioma silnikami Euro 6 do wyboru.