W ciągu ostatnich 12 miesięcy Giulia zdobyła wiele wartościowych, prestiżowych nagród, do których należą m.in. tytuł „Samochód Roku” magazynu Motor Trend, odznaczenie amerykańskiego instytutu bezpieczeństwa IIHS czy maksymalny możliwy rezultat w testach ochrony i bezpieczeństwa Euro NCAP potwierdzony 5 gwiazdkami! Mocną pozycję Giulii przypieczętowało również niedawne zwycięstwo w konkursie flotowym Mission Fleet Awards w kategorii najlepszy „Samochód dla dyrektorów i kadry kierowniczej”.

Pierwszy SUV włoskiej marki z ponad 100-letnią tradycją wzbudzał emocje na długo przed swoją premierą. Odkąd pojawił się na rynku, zdążył zdobyć wiele prestiżowych nagród, jak m.in. pierwsze miejsce w plebiscycie „Autonis 2017” niemieckiego czasopisma „Auto Motor und Sport” w kategorii „Large SUVs” czy miano „najszybszego SUV-a świata” dzięki pobiciu rekordu toru Nürburgring (w odsłonie Quadrifoglio).

Król bezdroży jest tylko jeden. Toyota Land Cruiser serii 150 nowej generacji będzie miała swoją polską premierę na targach Fleet Market w Warszawie. Samochód można już zamawiać w autoryzowanych salonach marki. Cena podstawowa za wersję Prado pozostaje niezmieniona.

ŠKODA nie pozostawia szans konkurentom: choć cały rynek samochodów nowych zaliczył w sierpniu znaczący rozwój, czeska marka wyraźnie wyprzedziła w sierpniu dobre trendy, zwiększając swój udział w rynku. W minionym miesiącu ŠKODA była najchętniej wybieraną marką w Polsce, zarówno wśród Klientów Indywidualnych, jak i Flotowych. Zasługę w tym miały praktycznie wszystkie modele marki.