W ramach inicjatywy „&Audi” zostały przeprowadzone wywiady z grupą 21 tysięcy osób w dziewięciu krajach na trzech kontynentach. Na ich podstawie stworzono 5 typów użytkowników samochodów autonomicznych.

Toyota doceniona za rozwój niskoemisyjnych samochodów. Toyota znalazła się w gronie najcenniejszych marek na świecie razem z takimi firmami, jak Microsoft, Amazon, Coca-Cola czy Samsung. Największy producent samochodów hybrydowych wyprzedził m.in. Facebooka, Disneya oraz Intela. Autorzy rankingu podkreślili zaangażowanie Toyoty w rozwój niskoemisyjnych samochodów.

Magazyn Fortune opublikował listę 500 największych firm na świecie. W rankingu Global 500 Toyota awansowała z 2. na 1. miejsce w branży motoryzacyjnej. Japoński koncern jest 5. największym globalnym przedsiębiorstwem, którego przychód roczny wzrósł w ciągu roku o 7% do 254,69 miliardów dolarów.

Yaris GRMN do zamówienia przez internet - 27 lipca o godz. 18.00 Toyota rozpocznie przyjmowanie zamówień na Yarisa GRMN – limitowaną, sportową edycję miejskiego modelu Toyota Yaris. Pierwszym modelem w historii oficjalnej sprzedaży samochodów Toyoty w Polsce, który można było zamówić przez internet za pośrednictwem dedykowanej strony, był crossover Toyota C-HR. Opcja ta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, dlatego teraz Toyota powraca do tego nowoczesnego rozwiązania.