Usługi mobilne Peugeot pozwolą znacząco obniżyć koszt eksploatacji samochodu, w krótkim (aplikacje Parking i Paliwo) i długim czasie (ekojazda). Dzięki aplikacji Paliwo możesz zlokalizować i wyświetlić na ekranie dotykowym 7'' najtańszą stację benzynową. Nawigacja wyznaczy ci najlepszą trasę do niej. Ograniczy to twoje wydatki, niezależnie od rodzaju paliwa z jakiego korzystasz.

 

 
/image/57/7/peugeot-pcapps-009-uk.16577.jpg

Peugeot Connect Apps to niższe koszty samochodu.

Dzięki aplikacji Paliwo możesz zlokalizować i wyświetlić na ekranie dotykowym 7'' najtańszą stację benzynową. Nawigacja wyznaczy ci najlepszą trasę do niej. Ograniczy to twoje wydatki, niezależnie od rodzaju paliwa z jakiego korzystasz.

Aplikacja Parking umożliwia lokalizację wolnych miejsc postojowych na parkingach naliczających najniższą opłatę. Ta sa ma aplikacja wskaże ci drogę do celu.

 
/image/57/9/peugeot-ndp-1506pb-simulationfinancement-02.16579.jpg

Peugeot Connect Packs umożliwią Ci ekojazdę

W ramach Pakietu Monitoring funkcja EcoDriving daje dostęp do indywidualnych zaleceń dotyczących ekojazdy. Możesz dzięki nim ograniczyć średnie zużycie paliwa i zredukować emisję CO2.

Aplikacja ta monitoruje styl jazdy, uwzględniając cztery kryteria związane ze stylem prowadzenia i użytkowanymi drogami, a następnie przekazuje ci rady.

 
/image/58/1/peugeot-308sw-2014-215-fr.16581.jpg

Link MyPeugeot pozwoli obniżyć zużycie paliwa.

Łącząc się przez moduł Bluetooth z ekranem dotykowym 7'', aplikacja Link MyPeugeot gromadzi i zapamiętuje informacje dotyczące zużycia paliwa twojego samochodu. W każdej chwili, korzystając ze smartfona, możesz przeanalizować i porównać dane związane z poszczególnymi przejazdami, co pozwala wybrać trasy optymalne ze względu na niskie zużycie paliwa.

 

Ogólne warunki użytkowania (porównaj na stronie http://services.Peugeot.fr/link-myPeugeot-cgu/)
1. Wymaga aplikacji nawigacyjnej zainstalowanej w smartfonie i połączenia z internetem. Funkcja "Zlokalizuj mój samochód" wymaga pakietu transmisji danych. Zależnie od twojej umowy z operatorem telefonii komórkowej może to wiązać się z dodatkowymi kosztami. Sprawdź u swojego operatora.
2. Dla samochodów wyposażonych w ekran dotykowy z opcją "Nawigacja" funkcja ta wymaga dodatkowo aplikacji nawigacyjnej zainstalowanej w smartfonie i połączenia z internetem. Funkcja "Kontynuuj nawigację" wymaga pakietu transmisji danych. Zależnie od twojej umowy z operatorem telefonii komórkowej może to wiązać się z dodatkowymi kosztami. Sprawdź u swojego operatora.

 

Zaoszczędzasz czas i ułatwiasz sobie życie

/image/10/8/peugeot308-lifestyle-2015-01.9108.jpg

Usługi mobilne Peugeot ułatwiają codzienne życie i pozwalają zaoszczędzić czas.

 
/image/58/3/peugeot-apv-1506pb-linkmypeugeot.16583.jpg

Z pakietem usług Peugeot Connect Packs zyskujesz na czasie.

Aplikacja Michelin Traffic informuje o ograniczeniach ruchu w czasie rzeczywistym, co pozwala ominąć korki. Aplikacja proponuje kilka optymalnych tras, uwzględniając natężenie ruchu na drodze.

 
/image/58/5/peugeot-travel-2016-006-fr.16585.jpg

Link MyPeugeot łączy cię z twoim samochodem.

Funkcje "Kontynuuj nawigację" (1) i "Zlokalizuj mój samochód" (2) pozwolą zaplanować pieszą trasę do celu po opuszczeniu samochodu i ułatwią odnalezienie zaparkowanego samochodu (1) (2).

 

Aktualizacja map pozwoli zaoszczędzić czas.

/image/58/7/peugeot-2008-2016-318-fr.16587.jpg

Ze względu na ciągłe zmiany zachodzące w systemie drogowym regularne aktualizacje, dostępne w ofercie zintegrowanej nawigacji w twoim Peugeot, pozwolą wybrać optymalną wersję trasy.