Volvo On Call to nasza aplikacja na telefon zawierająca szereg przemyślanych rozwiązań, które pozwalają Ci na zdalne sterowanie samochodem oraz uzyskanie potrzebnej pomocy. To nasz sposób na to, by choć trochę ułatwiać Ci codzienne życie.

Natychmiastowa pomoc

Jeśli złapiesz gumę lub przydarzy Ci się awaria albo jakikolwiek wypadek, wyślemy pomoc w dowolne miejsce.

Dbałość o komfortową jazdę

Aplikacja Volvo On Call umożliwia zdalne sterowanie klimatyzacją w samochodzie za pomocą smartfonu. To jeden z wielu elementów luksusu, jaki dostajesz wraz z Volvo.

Nagrzewnica postojowa

Aplikacja umożliwia wstępne nagrzanie silnika lub ogrzanie kabiny Volvo w wersji dieslowskiej bez używania silnika. (Wymaga fabrycznie montowanej nagrzewnicy postojowej).

Zdalne uruchamianie silnika

Pozwala uruchomić samochód nawet 15 minut przed odjazdem i zdalnie sterować klimatyzacją w Volvo. (Funkcja dostępna w wybranych modelach 2015).

Wersje Plug-in Hybrid

Usługi concierge

Każdemu czasami przydałaby się odrobina pomocy. Na przykład gdy szukamy restauracji na trasie albo chcemy w ostatniej chwili zarezerwować hotel lub bilet lotniczy. Dzięki naszym usługom concierge wystarczy nacisnąć przycisk On Call, aby połączyć się z opiekunem. (Usługa dostępna wyłącznie w Chinach).

W przypadku modeli hybrydowych typu plug-in dostępne są dodatkowe funkcje. Obejmują one zegar chłodzenia i nagrzewania samochodu, podgląd stanu akumulatora, definiowanie punktów ładowania itp.

Zgodność

Korzystanie z aplikacji Volvo On Call wymaga, aby samochód był w nią fabrycznie wyposażony (rok modelowy 2012 lub późniejszy). Dostępne funkcje mogą zależeć od modelu Volvo.