Dwa wodorowe koncepty

Autobus miejski Sora - Toyota opracowała koncepcyjny pojazd Sora w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać właściwości zestawu ogniw paliwowych oraz zwiększyć komfort pasażerów korzystających z linii autobusowych. SORA to skrót od słów Sky, Ocean, River, Air (niebo, ocean, rzeka, powietrze), co odzwierciedla cykl obiegu wody w przyrodzie.

Więcej…

BMW serii 7 to ikona stylu, która już od 40 lat objawia się we wciąż nowych odsłonach. Pierwsza generacja luksusowej limuzyny sprzedała się w ilości 280 tys. egzemplarzy, stając się nie tylko symbolem swoich czasów, ale też autem obecnym wszędzie. Kulminacją tej historii sukcesu są teraz dwa modele jubileuszowe. Jeden w eleganckim metalizowanym kolorze nafty z miką, drugi w futurystycznym metalizowanym kolorze mroźnego srebra. Oba o pewnym siebie wyglądzie – bo styl zawsze jest w modzie.

40 LAT BMW SERII 7

BMW serii 7 jest od swojej premiery ucieleśnieniem ekskluzywności oraz imponującej innowacyjności. Model ten wyznaczał kamienie milowe, oferując jako pierwszy samochód w swojej klasie cyfrowy sterownik silnika, elektroniczny prędkościomierz z Cruise Control i komputer pokładowy z zabezpieczeniem przed kradzieżą. BMW serii 7 – innowacyjne od samego początku

NIEPOWTARZALNE. NIEDOŚCIGNIONE.

Charakterystyczna sylwetka pierwszej luksusowej limuzyny BMW serii 7 wyznaczyła wzorzec stylu. Płaska, opadająca maska silnika i pokrywa bagażnika oraz podkreślona linia boczna łamały ówczesne konwencje. BMW serii 7 z unikatowej kolekcji na 40 lecie kontynuuje tę tradycję, interpretując ją w fascynująco dynamicznym i nowocześnie ekskluzywnym stylu.

WYJĄTKOWA PREZENCJA W KAŻDEJ SYTUACJI.

Metalizowana nafta z miką – ten kolor zdobił swoim chłodnym i eleganckim wyglądem już pierwsze BMW serii 7. A z lakierem metalizowanym w kolorze mroźnego srebra limitowana edycja BMW serii 7 prezentuje się bardziej progresywnie. Oba modele wyposażone są w 20-calowe obręcze kół BMW Individual ze stopów lekkich stylowo podkreślające ekskluzywny wygląd auta.

 

 

 

Wyselekcjonowane wyposażenie BMW serii 7 z wyjątkowej edycji z okazji 40 – lecia emanuje szlachetną elegancją. Fotele komfortowe w pełnej tapicerce skórzanej Merino Bicolor z manufaktury BMW Individual dostępne są w dwóch wariantach: w kolorze białego dymu i brązu Cohiba w połączeniu z kolorem nafty z miką oraz w kolorze białego dymu i czarnym w połączeniu z kolorem mroźnego srebra. Nadają one wnętrzu wyjątkowo przyjemną, odprężającą atmosferę i oferują ekskluzywny komfort. Zagłówki, poduszki oraz listwy ozdobne i progowe zdobi znaczek zaprojektowany specjalnie z okazji tego jubileuszu. Wyróżnia on oba modele jako prawdziwe unikaty.

 

FILMY

 <strong>galerie samochody ciężarowe</strong> tuning zdjęcia

 

GRY

super cars down

total wreckage

monster stunts smallicon

Bike Rivals

turbo racing

Moto x Nitro X mas

diablo valley rally
gas and sand 2
on the run getaway

GPS

GPS- Global Positioning System- jest to system nawigacji satelitarnej składający się z trzech modułów - szeregu satelit na orbicie okołoziemskiej, naziemnej struktury kontrolno-pomiarowej i odbiorników GPS.

System ten stworzony jest i utrzymywany przez ministerstwo obrony USA.

Zasada działania GPS opiera się na pomiarach odległości odbiornika od satelity i na tej podstawie odbiornik GPS określa długość i szerokość geograficzną oraz wysokość npm.

Gokart

 Gokart - jest to czterokołowy pojazd mechaniczny stosowany w sporcie - w kartingu.

Wyścigi kartingowe odbywają się na zamkniętych torach wyścigowych i to z nich wywodzi się większość przyszłych kierowców Formuły 1.

GDI

GDI - jest to oznaczenie silnika benzynowego z bezpośrednim wtryskiem paliwa stosowane przez markę Mitsubishi.

Mitsubishi jako pierwsze wprowadziło ten system do produkcji seryjnej w 1995 roku.

Run-flat

 Run-flat - jest to rodzaj opony która umożliwia dalszą podróż z ograniczoną prędkością w przypadku utraty powietrza.

RSC

RSC - jest to elektroniczny system bezpieczeństwa mający na celu zabezpieczenie pojazdu przed przewróceniem się (dachowaniem).